ÚSTR vyhlašuje výběrové řízení na pozici hlavní účetní o.s.s.

Česká republika – Ústav pro studium totalitních režimů, o.s.s.

vyhlašuje dne 9. února 2017

výběrové řízení na obsazení pracovního místa

hlavní účetní organizační složky státu

Místo výkonu práce: Praha, pracovní zařazení: účetní, platové zařazení: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů, termín nástupu: ihned nebo dle dohody, pracovní poměr: na dobu určitou jednoho roku s možností změny na dobu neurčitou, zkušební doba: tříměsíční, rozsah úvazku: 1,0.

Cílové pracovní zařazení na pozici hlavní účetní s hrubou mzdou ve výši 35.000,- Kč.

Zodpovědnost za:

  • účetní systém (v účetním slova smyslu) organizační složky státu (ČR – Ústav pro studium totalitních režimů, o.s.s.), která je správcem rozpočtové kapitoly 355, tj.
  • výklad zákonné úpravy a nastavení vnitřních metodik, dohled nad oběhem účetních dokladů, nastavení účtového rozvrhu a předkontací,
  • zajištění měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrky, roční závěrky.

 Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou a současně alespoň 3 roky praxe v účetnictví organizační složky státu, nebo ukončený minimálně bakalářský stupeň vzdělání v oboru účetnictví;
  • znalost účetních předpisů a principů (budete dokládat certifikáty a/nebo diplomem);
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC, zkušenosti s IS GINIS výhodou;
  • bezúhonnost (čistý rejstřík a negativní lustrační osvědčení u osob narozených před 1. 12. 1971).

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete kompletní přihlášku do výběrového řízení na emailovou adresu personalni@ustrcr.cz (Taťana Zábrodská), a to nejpozději do 22. února 2017 (včetně).

Přihláška musí obsahovat Váš životopis a motivační dopis v českém jazyce, platný telefonický kontakt na dvě referenční osoby, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu či nevybrat na inzerovanou pozici žádného z uchazečů/žádnou z uchazeček.

Vyhlašovatel provede skartaci osobních údajů neúspěšných uchazečů/uchazeček.